Wypożyczeni: Gol Ekwueme

Fumen - Wiadomość archiwalna

Martins Ekwueme oraz Wojciech Skaba mają powody do zadowolenia. Pierwszy z wypożyczonych legionistów zaliczył pierwszego gola w barwach Zagłębia Lubin, a jego trafienie dało ostatecznie remis. Do podziału punktów doszło również w meczu z udziałem Wojciecha Skaby. Jego Polonia Bytom zatrzymała Wisłę Kraków przerywając tym samym serię ligowych zwycięstw. Michał Kucharczyk tym razem bez gola w lidze, gdyż występował w meczu reprezentacji Polski do lat 19.

Wypożyczeni:
Ekwueme Martins (Zagłębie Lubin) - do 64 minuty w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Bełchatów. Strzelec gola w 51. minucie na 1-0.
Korzym Maciej (GKS Bełchatów) - do 62 minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Zagłębiem Lubin
Kucharczyk Michał (Świt NDM) - nie grał w wygranym 2-1 meczu ze Stalą Rzeszów. Zagrał do 45 minuty w wygranym 3-0 meczu reprezentacji Polski do lat 19 z Grecją oraz 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Grekami parę dni wcześniej.
Łanucha Damian (Resovia) - od 88 minuty w zremisowanym 0-0 meczu ze Startem Otwock
Majkowski Kamil (Znicz) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Górnikiem Zabrze (kontuzja).
Skaba Wojciech (Polonia B.) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Kraków
Świdzikowski Maciej (Radomiak) - nie grał w wygranym 4-1 meczu z Pogonią Zduńska Wola
Trafalski Tomasz (Orkan Sochaczew) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z LKS Chlebnia