LO: KS II Piaseczno 1-2 CWKS Legia

Raffi - Wiadomość archiwalna

W rozegranym dzisiaj meczu ligi okręgowej drużyna CWKS Legia pokonała na wyjeździe 2-1 rezerwy Piaseczna. Pierwsi prowadzenie objęli gospodarze, ale jeszcze przed przerwą Legia wyrównała po samobójczym trafieniu jednego z obrońców Piaseczna. W drugiej odsłonie gospodarze mieli kilka znakomitych okazji do zdobycia gola, które powinni wykorzystać. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, w 93. minucie zwycięską bramkę zdobył Lejdyn.

Legię dopingowało kilkunastu kibiców.

CWKS Legia: Bielecki - Adamuszewski, Guz, Białas, M. Jasiński - Kwiatkowski (R. Jasiński), Winek (Lejdyn), Brankiewicz, Filipiak (Waśko) - Warecki, Zielonka.