Boks: Dwa medale legionistów w Grudziądzu

Kras, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W ostatnich dniach września w Grudziądzu odbył się turniej bokserski "Miast Kopernikańskich". Legię reprezentowało trzech zawodników - Piotr Witczak oraz bracia Perczyńscy, którzy aktualnie przechodzą do Gwardii Warszawa. Dwóch legionistów nie miało sobie równych w swoich kategoriach wagowych. Rafał Perczyński wygrał w finale w kat 60 kg z Mateuszem Rogowskim z Gniezna, zaś jego brat Wiktor (kat. 75 kg) przegrał walkę o finał.

Piotr Witczak (kat. 81 kg) pokonał w finale Rafała Kuczkowskiego z Chojnic. W zawodach startowało 79 zawodników. Po tych zawodach Piotr Witczak dostał powołanie na zgrupowanie szkoleniowe reprezentacji Polski seniorów (4-15 października).

3 października w hali sekcji bokserskiej Legii odbyły się Mistrzostwa Warszawy Młodzików. W walkach toczonych w ramach tego turnieju wystartowało czterech zawodników naszego klubu, osiągając następujące wyniki: