el.MŚ: Czechy 2-0 Polska

Dziś reprezentacja Polski straciła nawet matematyczne szanse na awans do Mistrzostw Świata. Polacy prowadzeni przez Stefana Majewskiego przegrali w Pradze 0-2. Czesi byli drużyną wyraźnie lepszą i prowadzenie mogli objąć już przed przerwą, ale sędzia nie uznał bramki zdobytej w 37. minucie przez Milana Baroša. 90 minut w kadrze rozegrali Jakub Rzeźniczak i Maciej Iwański.
Czesi prowadzenie objęli 6 minut po przerwie za sprawą Necida.
Wynik ustalił w 72 minucie meczu Plašil.

W środę Polacy zagrają ostatnie spotkanie w ramach eliminacji - na stadionie Śląskim podejmować będą Słowację.

Czechy 2-0 (0-0) Polska
1-0 51 min. Tomáš Necid
2-0 72 min. Jaroslav Plašil

Polska: Kowalewski - Rzeźniczak, Głowacki, Polczak, Gancarczyk - Błaszczykowski (67. Peszko), Mariusz Lewandowski, Iwański, Obraniak - Jeleń (63. Robert Lewandowski), Grosicki (81. Janczyk).