Kolarstwo: Modzelewski dwukrotnie drugi w Ełku, Cichosz 7. w Luksemburgu

Bodziach, źródło: Polska Zbrojna - Wiadomość archiwalna

Łukasz Modzelewski zajął dwukrotnie drugie miejsce w wyścigach, które odbyły się w Ełku. Pierwszy z nich to rywalizacja o Puchar Prezydenta Miasta, zaś drugi zaliczany był do klasyfikacji Pucharu Polski. W obu wyścigach legionistę wyprzedził tylko Andrzej Kaiser z KS DHL-Author Panorama Warszawa.

Kolejny, szósty wyścig zaliczany do klasyfikacji PP odbył się w Gościęcinie. Wygrał go Andrzej Kaiser z KS DHL-Author Panorama Warszawa. Łukasz Modzelewski z Legii był siódmy. Marek Cichosz nie ścigał się na tej trasie, w tym samym czasie startując w Grand Prix Julien Cajot w Leudelange. Cichosz zajął jedenaste miejsce. Najlepszy z Polaków był Kacper Szczepaniak z LKS POM Strzelce Krajeńskie.