Kibice na meczu siatkarzy - fot. Piotr Galas

Siatkówka: Legia 3-1 Lechia Tomaszów Maz.

Bodziach i Hugollek - Wiadomość archiwalna

Siatkarze Legii wygrali pierwszy mecz o utrzymanie w lidze z Lechią Tomaszów Mazowiecki 3-1. Pierwszy set zakończył się trzypunktowym zwycięstwem legionistów. W drugim było o wiele gorze, bo lechiści wygrali do 12. Jednak dwie kolejne partie drużyna Wojciecha Szczuckiego wygrała do 23 i do 25. Najwięcej emocji było w IV secie, w którym Legia przegrywała już 0-6. Mimo to fanatyczny doping kibiców pomógł w odniesieniu zwycięstwa. Po ostatnim punkcie wszyscy kibice znaleźli się na parkiecie i razem z zawodnikami świętowali wygraną. Tym samym stan pojedynku 1-0 dla Legii.

Kolejny mecz już jutro o godzinie 13 również w praskiej hali przy Kowieńskiej 12/20. Wstęp tylko 3 złote, serdecznie zapraszamy! Więcej informacji i zdjęcia w dziale Siatkówka.