Sparing: Radomiak 2-2 Młoda Legia

Bodziach, źródło: radomiak.com.pl - Wiadomość archiwalna

O godzinie 12:10 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Radomiu rozpoczął się sparingowy mecz pomiędzy III-ligowym Radomiakiem a Młodą Legią. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a wynik został ustalony już przed przerwą. Legioniści objęli prowadzenie w 5. minucie po strzale Michała Efira. Wyrównał pięć minut później Marcin Skórski, a już w 14. minucie Radomiak wyszedł na prowadzenie za sprawą Michała Kucharczyka. W 23 minucie Mateusz Lisiecki strzelił na 2-2.

Radomiak Radom (2-2) Młoda Legia
0-1 5 min. Michał Efir
1-1 10 min. Michał Skórski
2-1 14 min. Michał Kucharczyk
2-2 23 min. Mateusz Lisiecki

Radomiak: Studziński (46' Banasiak) - Boryczka (46' Sala), Grunt, Świdzikowski, Łatkowski - Szary (80' Kurbiel), Skórski, Barzyński, Oziewicz (60' Zięba) - Wierzba, Kucharczyk (46' Janik).

Legia: Szumski (46' Osuch) - Lisowski (46' Demusiak), Lisiecki (46' Michalak), Augustyniak, Wasikowski (46' Widejko) - Kosecki (46' Kamiński), Koziara (46' Łukasik), Banasiak (46' Furman),Rajczak (35' Wolski) (70' Mikołajczak) - Górski (46' Kopczyński), Efir (46' Kowalczyk).