Urban: Ambicją i siłą odwróciliśmy losy meczu

Woytek - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Sytuacja nam się skomplikowała po straconej bramce, nie mówiąc już o czerwonej kartce Dicksona Choto. Dobrze, że dotrwaliśmy do końca pierwszej połowy z wynikiem 0-1, bo z naszej gry nic nie wynikało. Natomiast w drugiej połowie wyglądało to zupełnie inaczej, chociaż jeśli chodzi o przełożenie tego co robiliśmy na zgrupowaniach to nie było jeszcze to. Dzisiaj charakterem i ambicją i siłą fizyczną odwróciliśmy losy tego meczu.
W przerwie powiedziałem chłopakom, że Cracovia gra tylko jednym zawodnikiem więcej a nie trzema. Sytuacja więc jest taka ze musimy grać skutecznie jeden na jeden. Już w pierwszej połowie, gdy mieliśmy zorganizowany pressing, to Cracovia się gubiła. W drugiej części Cracovia już miała trudniej. Ten mecz kosztował nas bardzo wiele wysiłku. Po to pracowaliśmy tak ciężko, aby dzisiaj pokazać, że pod względem fizycznym wyglądać bardzo dobrze.