Jeździectwo: Dwa medale w Pucharze Mazowsza w ujeżdżeniu

W miniony weekend, w halowym Pucharze Warszawy i Mazowsza w ujeżdżeniu, dwie zawodniczki Legii zdobyły medale. Gabriela Jaworska-Mazur zdobyła złoty medal w kategorii seniorów, a Julia Poschauko w kategorii młodzików wywalczyła srebro. Wcześniej w halowych ogólnopolskich zawodach w ujeżdżaniu Karina Uszyńska z KJ Legia-Kozielska zajęła drugie miejsce w rundzie N2, a Justyna Staniewicz była trzecia w rundzie L.

Znamy już termin najbliższych zawodów z udziałem Klubu Jeździeckiego Legia-Kozielska. Legioniści wystartują 31 lipca w skokach przez przeszkody w ramach Ligi Mazowsza. Na razie nie jest jeszcze znany dokładny termin tegorocznego memoriału im. mjr Wiktora Olędzkiego.

Przypominamy o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz sekcji jeździeckiej. Potrzebne dane przy wypełnianiu PIT:
Nazwa OPP: STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
Numer KRS: 0000152850