LO: Laura Chylice 1-3 CWKS Legia

Raffi i Bodziach - Wiadomość archiwalna

Piłkarze CWKS Legia pokonali w wyjazdowym meczu zespół Laury Chylice 3-1. Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0. W drugiej połowie gole dla "wojskowych" strzelili Fornal, Winek i Filipiak, a po jednym ze strzałów naszych graczy piłka trafiła w poprzeczkę. Dzięki wygranej legioniści awansowali na 6. miejsce w tabeli LO.

W drużynie Legii zabrakło, m.in. z powodu kartek i kontuzji, kilku graczy, m.in. Karola Guza, Adama Czubaka, Dmitrija Ilczuka i Mateusza Kwiatkowskiego. W pierwszej połowie legioniści grali nieco statycznie i nie potrafili sobie poradzić z ambitnie grającymi gospodarzami, jak i będącą w kiepskim stanie płytą boiska.
Po przerwie na boisko wyszła inna drużyna - walcząca i szybciej operująca piłką. Mimo początkowych kłopotów ze skutecznością, konsekwentna gra w końcu opłaciła się i w przeciągu 8 minut legioniści zdobyli 3 gole. CWKS z szóstego miejsca może jeszcze zepchnąć KS II Piaseczno, który gra swoje spotkanie w niedzielę.

Laura Chylice 1-3 (1-0) CWKS Legia