Kolarstwo: Legia trzecia w pierwszym wyścigu Pro-Ligi

W sobotę 1 maja odbył się XXII Memoriał im. Andrzeja Trochanowskiego z udziałem czołowych polskich ekip kolarskich. Legia drużynowo zajęła trzecie miejsce. Liderem Pro-Ligi 2010 jest Aktio Group Mostostal Puławy. Najlepiej z naszych zawodników wypadł Wojciech Kaczmarski, który dojechał do mety siódmy. Kolejne zawody z cyklu Pro-Ligi - wyścig Szlakiem Grodów Piastowskich, odbędą się w dniach 7-9 maja. Poniżej wyniki tegorocznych startów legionistów:

9. Mateusz Mróz (DHL Author) 1

Legia wystartowała w zawodach w składzie: Marek Cichosz, Adam Dudziak, Wojciech Kaczmarski, Łukasz Modzelewski, Marcin Niedziółka, Mateusz Jankowski, Jakub Tomkiewicz.

Kolarze Legii wystartowali także w wyścigu Szlakiem Bursztynowym (dystans 160 km). W ostatnim etapie nasi zawodnicy spisali się naprawdę nieźle, a Wojciech Kaczmarski z Legii był drugi na mecie. Warto dodać, że Kaczmarski po finiszu z peletonu wygrał trzeci etap wyścigu.