LO: Olimpia 4-1 CWKS

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Nie udało się legionistom przedłużyć serii zdobyczy punktowych z ostatnich spotkań. W sobotnie południe ulegli 1-4 warszawskiej Olimpii. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-0, później gola kontaktowego zdobył Rafał Polakowski, ale na więcej grających w mocno okrojonym składzie i zmęczonych ciężkim środowym pojedynkiem w Pruszkowie "Wojskowych" nie było dzisiaj stać. Zawodnicy CWKS-u wyszli na mecz z 10-minutowym opóźnieniem.
W ten sposób chcieli zwrócić uwagę na fatalną sytuację finansową klubu.

W pierwszej połowie po strzale Marcina Brankiewicza piłka trafiła w poprzeczkę, jednak to gospodarze prowadzili do przerwy 2-0. Legioniści, występujący w zredukowanym (przez kontuzje i egzaminy) do zaledwie 12 osób składzie, zerwali się po przerwie jeszcze raz do ataku, ale nie byli w stanie zrobić nic więcej poza strzeleniem jednej bramki. Końcówka należała zdecydowanie do zawodników WRKS, którzy zdobyli kolejne dwie bramki.

W najbliższą środę o 18 legioniści zagrają na wyjeździe z KS Raszyn - najlepszą drużyną rundy wiosennej (warto dodać, że legioniści w tej samej klasyfikacji zajmowali do dziś drugie miejsce)

Olimpia Warszawa 4-1 (2-0) CWKS Legia
gole dla Legii: 72 min. Rafał Polakowski

CWKS Legia: Bielecki - Gępczyński, Guz, Fornal, Adamuszewski - Zielonka (65' P. Piotrowski), Brankiewicz, Lejdyn, Kwiatkowski - Czubak, Polakowski.