Ciężarowcy Legii z trzema medalami!

Hugollek - Wiadomość archiwalna

W odbywających się w dniach od 4 do 6 czerwca b.r. w Hrubieszowie Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów, zawodnicy CWKS Legia wywalczyli aż trzy medale – jeden złoty oraz dwa brązowe. W kategorii do 77kg trzecie miejsce zajął Miłosz Świder, wyrywając 116, a podrzucając 154kg, co dało łącznie 270kg w dwuboju.

Paweł Faraś był niepokonany w kategorii do 85kg. W rwaniu podniósł 147, zaś w podrzucie 173kg, czyli łącznie 320kg. To o 35kg więcej od drugiego w klasyfikacji końcowej Grzegorza Makarewicza z MOSIRu Łaziska Górne!

Drugi brązowy medal dla legionistów został zdobyty przez Łukasza Oporskiego w kategorii do 95kg. Sztangista wyrwał 145 i podrzucił 172kg, co po zsumowaniu dało 317kg.