Reprezentacja: Hiszpania 6-0 Polska

Woytek, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski doznała bolesnej porażki w Murcii. Hiszpanie, główni faworyci w nadchodzącego Mundialu, pokonali zespół Franciszka Smudy aż 6-0! Gospodarze już do przerwy wygrywali 2-0. Biało-czerwoni nie potrafili sobie poradzić z szybkimi zawodnikami gospodarzy, którzy większość goli strzelili po ładnych akcjach, natomiast jedną bramkę samobójczym uderzeniem zdobył Robert Lewandowski. Całą drugą połowę rozegrał legionista Maciej Rybus.

Hiszpania 6-0 (2-0) Polska
1-0 - 12 min. David Villa Sánchez
2-0 - 14 min. David Josué Jiménez Silva
3-0 - 51 min. Robert Lewandowski (s)
4-0 - 58 min. Francesc Fàbregas Soler
5-0 - 76 min. Fernando José Torres Sanz
6-0 - 81 min. Rodríguez Ledesma Pedro

Hiszpania: 1. Iker Casillas Fernández - 17. Álvaro Arbeloa Coca (55, 15. Sergio Ramos García), 3. Gerard Piqué Bernabeu, 5. Carles Puyol i Saforcada (72, 4. Carlos Marchena López), 11. Joan Capdevila Méndez - 21. David Josué Jiménez Silva (55, 22. Jesús Navas González), 14. Xabi Alonso, 16. Sergi Busquets Burgos, 8. Xavi (56, 10. Francesc Fàbregas Soler), 6. Andrés Iniesta Luján (40, 18. Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma) - 7. David Villa Sánchez (66, 9. Fernando José Torres Sanz).

Polska: 1. Tomasz Kuszczak - 3. Grzegorz Wojtkowiak, 14. Michał Żewłakow, 13. Kamil Glik (46, 4. Maciej Sadlok), 5. Dariusz Dudka - 17.Sławomir Peszko (78, 20. Tomasz Jodłowiec), 8. Rafał Murawski, 18. Adrian Mierzejewski (46, 15. Adam Matuszczyk), 16. Jakub Błaszczykowski - 21. Dawid Nowak (46, 6. Maciej Rybus), 9. Robert Lewandowski (72, 7. Artur Sobiech).