Wypożyczeni: Legioniści dają zwycięstwo

Fumen - Wiadomość archiwalna

Udane występy zanotowali wypożyczeni legioniści. Jakub Kosecki zapewnił zwycięstwo ŁKS-owi Łódź w rywalizacji z Pogonią Szczecin. Natomiast bramka Wojciecha Trochima dała komplet punktów Bałtykowi Gdynia w rywalizacji z Ruchem Zdzieszowice.

Wypożyczeni legioniści
Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - do 65. minuty w wygranym 2-1 meczu z Pogonią Szczecin. Strzelec bramki na 2-1 w 53. minucie spotkania. Ukarany żółtą kartką.
Mikołajczak Radosław (Stilon Gorzów) - mecz Stilon - Sandecja został przełożony na 4 sierpnia
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - do 86. minuty w wygranym 3-2 meczu z Ruchem Zdzieszowice. Strzelec bramki na 3-2 w 78. minucie spotkania.
Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - do 78. minuty w przegranym 0-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec