Wypożyczeni: Kosecki znowu strzela

Fumen - Wiadomość archiwalna

Udany weekend zanotowali wypożyczeni z Legii piłkarze, gdyż ich zespoły zgodnie wygrały swoje mecze. Szczególne powody do zadowolenia ma Jakub Kosecki, który otworzył wynik spotkania w potyczce z Dolcanem Ząbki. Pełny występ zaliczył jedynie Wojciech Trochim.
Wypożyczeni legioniści
Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - do 90. minuty w wygranym 2-0 meczu z Dolcanem Ząbki. Strzelec bramki w 54. minucie na 1-0.
Mikołajczak Radosław (Stilon Gorzów) - od 66. minuty w wygranym 1-0 meczu z Ruchem Radzionków
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w wygranym 1-0 z Chojniczanką Chojnice. Ukarany żółtą kartką.
Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - do 88. minuty w wygranym 3-1 meczu z Górnikiem Wałbrzych