Wypożyczeni: Gol Mikołajczaka

Fumen - Wiadomość archiwalna

Kolejny raz na murawę wybiegli wszyscy wypożyczeni z Legii piłkarze. Tym razem Jakub Kosecki nie wpisał się na listę strzelców, ale pomógł Marcinowi Mięcielowi w zdobyciu dwóch bramek. Natomiast ze zdobytego gola cieszył się Radosław Mikołajczak, którego trafienie zmniejszyło rozmiary porażki.
Wypożyczeni legioniści
Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - do 90. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Piastem Gliwice
Mikołajczak Radosław (Stilon Gorzów) - od 46. minuty w przegranym 1-2 meczu z Kolejarzem Stróże. Strzelec gola na 1-2 w 69. minucie. Ukarany żółtą kartką
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w przegramy 0-2 meczu z Olimpią Grudziądz
Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - do 87. minuty w wygranym 2-0 meczu z Polonią Nowy Tomyśl