Maciej Górski zaliczył udany debiut w barwach Stilonu Gorzów - fot. LegiaLive!

Wypożyczeni: Bramki Górskiego dają awans

Fumen - Wiadomość archiwalna

Wczoraj i dzisiaj rozegrano mecze I rundy Pucharu Polski. W tej fazie rozgrywek wzięły udział zespoły, do których są wypożyczeni piłkarze z Legii. Fantastycznie zadebiutował Maciej Górski, który w debiucie w barwach Stilonu zdobył obie bramki dające awans do kolejne rundy Pucharu Polski. W krajowym pucharze nie wystąpili Jakub Kosecki oraz Piotr Wasikowski.
Wypożyczeni legioniści
Banasiak Adam (Stilon Gorzów) - do 83. minuty w wygranym 2-1 meczu z Miedzią Legnica
Górski Maciej (Stilon Gorzów) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Miedzią Legnica. Strzelec bramek w 25. i 61. minucie.
Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - nie grał w wygranym po dogrywce 2-1 meczu z Olimpią Elbląg
Mikołajczak Radosław (Stilon Gorzów) - do 90. minuty w wygranym 2-1 meczu z Miedzią Legnica. Asysta przy drugiej bramce Macieja Górskiego.
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - najbliższy mecz 27 sierpnia z Turem Turek
Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Widzewem Łódź