Wypożyczeni: Bramki Trochima i Banasiaka

Fumen - Wiadomość archiwalna

Legioniści przebywający na wypożyczeniach mogą uznać miniony weekend za udany. Adam Banasiak i Wojciech Trochim strzelili bramki, które przyczyniły się do zwycięstw ich zespołów. Asysty zaliczyli natomiast Maciej Górski i Jakub Kosecki.

Wypożyczeni legioniści

Górski Maciej (Stilon Gorzów) - do 24. minuty w wygranym 2-1 meczu z LKS Nieciecza; zaliczył asystę przy golu Drozdowicza na 1-0, ale po zderzeniu głowami z Arkadiuszem Baranem musiał opuścić boisko;

Banasiak Adam (Stilon Gorzów) - na boisku od 24. minuty wygranego 2-1 meczu z LKS Nieciecza, kiedy to zastąpił Górskiego; w 37. minucie strzałem z rzutu wolnego dał zwycięstwo swojej drużynie;

Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - do 90. minuty w wygranym 1-0 meczu z Górnikiem Łęczna; asystował przy bramce Marcina Mięciela

Mikołajczak Radosław (Stilon Gorzów) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z LKS Nieciecza

Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - do 89. minuty w wygranym 2-0 meczu z Turem Turek. Strzelec bramki na 1-0 w 32. minucie.

Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - do 91. minuty w wygranym 3-1 meczu z GKS Tychy; kilka minut wcześniej otrzymał żółtą kartkę.