LO: KS Łomianki 3-2 CWKS Legia

Redakcja, źródło: kslomianki.pl - Wiadomość archiwalna

Gracze CWKS po zaciętej walce ulegli w sobotę na wyjeździe 2-3 liderującemu w tabeli KS Łomianki. W 7. minucie pierwszą bramkę dla CWKS-u zdobył Adam Czubak. Na 1-1 wyrównał Mateusz Sołtys. Po przerwie padły jeszcze trzy bramki.

Najpierw do siatki trafił Adam Kossowski, w 69. minucie do remisu doprowadził Jerzy Adamuszewski. Trzy punkty gospodarzom zapewnił Mateusz Sołtys.

KS Łomianki 3-2 CWKS Legia Warszawa
7′ 0-1 Czubak
22' 1-1 Sołtys
53′ 2-1 Kossowski
69′ 2-2 Adamuszewski
72′ 3-2 Sołtys

żółte kartki: Trzebuchowski, Prusik – Lejdyn, Sadowski, Adamuszewski

Skład Legii: Jakub Rybus – Robert Zielonka (62′ Bartosz Fornal), Michał Sadowski, Karol Guz, Jerzy Adamuszewski, Artur Miszkiewicz (75′ Michał Dranka), Piotr Lach, Rafał Polakowski (67′ Bartłomiej Wilczyński), Adam Czubak, Łukasz Winek (46′ Mariusz Lejdyn), Igor Filipiak