Wypożyczeni: Kosecki strzela w Pucharze

Fumen - Wiadomość archiwalna

We wtorek odbyły się pierwsze spotkania w ramach 1/16 Pucharu Polski. Z turniejem pożegnał się Stilon Gorzów, a wraz z nim wypożyczeni legioniści. Adam Banasiak, Maciej Górski i Radosław Mikołajczak pojawili się na murawie po zmianie stron. Pełne spotkanie rozegrał Jakub Kosecki, który wpisał się na listę strzelców.

Wypożyczeni legioniści
Banasiak Adam (Stilon Gorzów) - od 69. minuty w przegranym 0-1 meczu z Cracovią
Górski Maciej (Stilon Gorzów) - od 84. minuty w przegranym 0-1 meczu z Cracovią
Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Polonią Bytom. Strzelec bramki w 65. minucie na 2-0.
Mikołajczak Radosław (Stilon Gorzów) - od 79. minuty w przegranym 0-1 meczu z Cracovią
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - najbliższy mecz 26 września o godz. 16:30 z GKS Tychy
Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - najbliższy mecz 25 września o godz. 19:00 z Nielbą Wągrowiec