ME: Lech Poznań 1-2 Legia

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Młodej Legii pokonali w poniedziałek na wyjeździe zespół Lecha Poznań 2-1. Pierwszą bramkę dla warszawskiego zespołu, już w drugiej minucie meczu, zdobył Daniel Łukasik. Kilka minut później do remisu doprowadził Bartłomiej Olejniczak. 3 punkty zapewnił legionistom jeszcze przed przerwą Rafał Wolski. 90 minut rozegrał Jakub Wawrzyniak.

Dzięki wygranej Młoda Legia powróciła na fotel lidera Młodej Ekstraklasy, z 2 punktami przewagi nad Ruchem Chorzów i Górnikiem Zabrze.

ME: Lech Poznań 1-2 (1-2) Legia Warszawa
0-1 2' Daniel Łukasik (as. Mateusz Rosłoń)
1-1 7' Bartłomiej Olejniczak (as. Mateusz Możdżeń)
1-2 36' Rafał Wolski (as. Michał Efir)

Sędzia: Jarosław Rynkiewicz (Szczecin)
żółte kartki: Zapotoka, Walasek - Rosłoń, Lisiecki, Augustyniak

Skład Legii: Szumski - Lisowski, Lisiecki (46' Cichocki), Augustyniak, Wawrzyniak - Łukasik, Kopczyński (33' Duda) - Majkowski (69' Starek), Rosłoń, Wolski - Efir (88' Rozwandowicz)

Skład Lecha: Bieszczad - Gajda, Ankudowicz, Walasek, Marynowicz - Zapotoka (46' Drewniak), Drygas (63' Chromiński) - Wolkiewicz, Możdżeń (63' Byszewski), Olejniczak - Jurga