Sparing: Mazur Ełk 0-6 Legia

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w środę towarzyskim meczu piłkarze Legii pokonali zespół Mazura Ełk 6-0 (2-0). Wynik otworzył w 33. minucie Ivica Vrdoljak. Tuż przed przerwą na 2-0 podwyższył Bruno Mezenga. W 47. minucie kolejną bramkę dołożył Michał Efir. Kilka minut później do siatki gospodarzy trafiali również Manu i Mezenga. Pod koniec meczu drugą w tym spotkaniu bramkę strzelił Efir.

Spotkanie obserwowało ok. 900 osób. Mecz trwał 2x40 min.

0-6 82. min. Michał Efir

Legia Warszawa: Kostiantyn Machnowskyj (41’ Wojciech Skaba) - Wojciech Lisowski, Inaki Astiz, Marcin Komorowski, Tomasz Kiełbowicz (41’ Michał Efir) - Maciej Rybus, Ivica Vrdoljak (61’ Daniel Łukasik), Alejandro Cabral, Michał Żyro - Manu (61’ Rafał Wolski), Bruno Mezenga

Mazur Ełk: Krystian Kropiwnicki (41’Mariusz Ragajszyn) - Michał Rutkowski (41’ Daniel Piątkowski), Tomasz Boguszewski (78’ Paweł Konopka), Radosław Guzowski, Sewak Safarjan (69’ Jan Sidorowicz) - Piotr Janik (74’ Szymon Chudziński), Michał Gałaszewski (52’ Konrad Piwko), Daniel Potuszyński (76’ Jacek Hurcewicz), Paweł Chwaszczewski (41’ Kamil Stupak) - Bartłomiej Wierzbicki (79’ Andrzej Arasim), Sławomir Kleczkowski (58’ Błażej Tusznio)

Fotoreportaż z meczu - 63 zdjęcia Woytka

W ten sposób Ivica Vrdoljak zdobył pierwszą bramkę w meczu z Mazurem Ełk - fot. Woytek