Ahmed Toure i Osama Elsamni nie zachwycili swoją grą - fot. Mishka

Sparing: Znicz Pruszków 2-3 Legia

Woytek - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa pokonała Znicz 3-2 w sparingowym meczu rozegranym w Pruszkowie. Spotkanie zostało zorganizowane by przyjrzeć się trzem testowanym zawodnikom. Naszym zdaniem najlepiej wypadł Mouhamadou Fall, który jest twardym i solidnym stoperem. Dwie bramki w meczu zdobył inny testowany Ahmed Toure, bezbarwnie grał z kolei Japończyk Osama Elsamni. Po 80 minut rozegrali Maciej Iwański i Jakub Wawrzyniak.

Fotoreportaż z meczu - 39 zdjęć Mishki

Fotoreportaż z meczu - 33 zdjęcia Hagiego

Spotkanie grano 2 razy po 40 minut. Legioniści objęli prowadzenie w 32. minucie po golu Michała Efira. W przerwie w bramce Legii Wojciecha Skabę zastąpił Marijan Antolović i już 7 minut później musiał dwa razy wyjmować piłkę z siatki. Najpierw nie miał szans przy rzucie karnym wykonywanym przez Feliksiaka. W polu karnym faulował Lisowski. Chwilę później Chorwat nie popisał się i puścił piłkę po krótkim rogu po uderzeniu Rackiewicza. W 57. minucie Ahmed Toure strzałem z 16 metrów doprowadził do wyrównania, a trzy minuty później po bardzo ładnym rajdzie i podaniu Jakuba Wawrzyniaka skierował piłkę do siatki z najbliższej odległości.