Kamil Majkowski asystował przy golu Mezengi i zdobył bramkę z karnego - fot. Tomek Janus

ME: Legia 4-1 Korona Kielce

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

W Legionowie w meczu Młodej Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Koroną Kielce padł taki sam wynik jak w piątkowym meczu w Kielcach. Po 20 minutach wojskowi prowadzili 2-0, a dwie bramki w ciągu trzech minut strzelił Bruno Mezenga. Na 3-0 z rzutu karnego po faulu na Lisowskim podwyższył Kamil Majkowski. W 78. minucie jedynego gola dla Korony zdobył Strzębski, a wynik na 4-1 w ostatniej minucie ustalił Bartosz Widejko.

Fotoreportaż z meczu - 44 zdjęcia Tomka Janusa

W ostatniej minucie pierwszej połowy koroniarze trafili w poprzeczkę, ale to była jedna z nielicznych okazji. Warszawianie zdecydowanie dominowali w tym spotkaniu i wynik odzwierciedla przebieg meczu.

ME: Legia Warszawa 4-1 (3-0) Korona Kielce
1-0 - 16 min. Bruno Mezenga
2-0 - 19 min. Bruno Mezenga
3-0 - 28 min. Kamil Majkowski (karny)
3-1 - 78 min. Bartłomiej Strzębski
4-1 - 90 min. Bartosz Widejko

Legia Warszawa: Jakub Szumski - Wojciech Lisowski, Artur Jędrzejczyk (46' Mateusz Lisiecki), Mateusz Cichocki, Bartosz Widejko - Kacper Starek (67' Cezary Michalak), Dawid Duda, Daniel Łukasik (46' Alejandro Cabral), Kamil Majkowski - Bruno Mezenga (46' Michał Kopczyński), Michał Efir (60' Jakub Rozwandowicz)

Korona Kielce: Paweł Socha - Artur Cebula, Karol Zych, Bartłomiej Strzębski - Dominik Lenart, Jakub Wyrozębski, Marek Nowak, Maciej Stróżak, Mateusz Dziubek - Andrzej Paprocki, Jakub Bąk