Wypożyczeni: Kosecki dał nadzieję

Fumen - Wiadomość archiwalna

Kolejny udany mecz Jakuba Koseckiego w barwach ŁKS-u Łódź. Wypożyczony z Legii napastnik zdobył na zapleczu ekstraklasy już 5 gola w 12 występie. Tym razem 20-latek trafił do siatki przy stanie 0-1 inspirując zespół do zdobywania kolejnych bramek, które przyniosły zwycięstwo. W weekend pojawili się na boiskach wszyscy wypożyczeni gracze poza Piotrem Wasikowskim.

Wypożyczeni legioniści
Banasiak Adam (Stilon Gorzów) - od 61. minuty w przegranym 0-2 meczu z Wartą Poznań
Górski Maciej (Stilon Gorzów) - do 46. minuty w przegranym 0-2 meczu z Wartą Poznań
Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - do 90. minuty w wygranym 3-1 meczu z GKS Katowice. Strzelec bramki na 1-1 w 49. minucie.
Mikołajczak Radosław (Stilon Gorzów) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Wartą Poznań
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Jarotą Jarocin
Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Turem Turek