Maciej Górski - fot. LegiaLive!

Wypożyczeni: Gol Górskiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

Maciej Górski przełamał strzelecką niemoc i wpisał się na listę strzelców w przegranym meczu z Górnikiem Łęczna. Wypożyczony z Legii napastnik zmienił w drugiej połowie innego legionistę, Adama Banasiaka. Ponadto na murawę wybiegli wszyscy wypożyczeniu z Łazienkowskiej piłkarze. Jednak ze zwycięstwa cieszyli się jedynie Jakub Kosecki oraz Piotr Wasikowski.

Wypożyczeni legioniści
Banasiak Adam (Stilon Gorzów) - do 69. minuty w przegranym 1-2 meczu z Górnikiem Łęczna
Górski Maciej (Stilon Gorzów) - od 69. minuty w przegranym 1-2 meczu z Górnikiem Łęczna. Strzelec bramki na 1-1 w 74. minucie.
Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - do 90. minuty w wygranym 3-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Mikołajczak Radosław (Stilon Gorzów) - do 62. minuty w przegranym 1-2 meczu z Górnikiem Łęczna
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - do 90. minuty w wygranym 3-0 meczu z Jarotą Jarocin