Grali przyjaciele

Piłkarze Den Haag przegrali u siebie z AZ Alkmaar 0-2 i spadli na ósme miejsce w tabeli Eredivisie. Przed nimi jeszcze dwa mecze w tym roku. Juventus pokonał w wyjazdowym spotkaniu Catanię i zajmuje trzecie miejsce w Serie A, z sześciopunktową stratą do prowadzącego Milanu. Za tydzień mecz Starej Damy z drugim w tabeli Lazio.

Eredivisie: Den Haag 0-2 AZ Alkmaar
Piłkarze Den Haag przegrali w niedzielę przed własną publicznością z występującym w Lidze Europy AZ Alkmaar. Goście pierwszą bramkę zdobyli na 6 minut przed końcem pierwszej połowy, po skutecznie egzekwowanym rzucie karnym. Wynik meczu ustalił w 51. minucie Maarten Martens. Spotkanie obejrzało 12 tysięcy widzów. Den Haag zajmuje 8. miejsce w tabeli Eredivisie. W tym roku "Bociany" rozegrają jeszcze dwa mecze.

Serie A: Catania 1-3 Juventus Turyn
Juventus po remisie przy Bułgarskiej, wygrał z Catanią i powiększył przewagę nad Interem Mediolan. Juventus w wyjazdowym spotkaniu objął prowadzenie w 35. minucie za sprawą Pepego. Wyrównał już dwie minuty później Morimoto. Na szczęście tuż przed przerwą Quagliarella wykorzystał podanie Iaquinty i ponownie wyprowadził Starą Damę na prowadzenie. 12 minut po zmianie stron wynik na 1-3 ustalił ponownie Quagliarella.