Kolarstwo: Modzelewski siódmy w Gościęcinie

Łukasz Modzelewski z Legii zajął siódme miejsce w niedzielnym wyścigu Bryksy Cross w Gościęcinie, zaliczanym do punktacji Pucharu Polski (szósta edycja w tym sezonie). Legionista na metę dojechał z 3,5 minutową stratą do zwycięzcy, Andrzeja Kaisera. W zawodach nie wzięli udziału czołowi zawodnicy kolarstwa przełajowego - Marek Cichosz z Legii i Marek Konwa z Shimano.

W zawodach wzięło udział około 200 kolarzy z Polski, Czech i Słowacji. Na tej samej trasie już w styczniu odbędą się Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym. Wszyscy uczestnicy podkreślali, że trasa została świetnie przygotowana do wyścigu.