Polska 1-0 Mołdawia

Woytek - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski wygrała 1-0 z Mołdawią w towarzyskim meczu rozegranym w Portugalii. Zwycięską bramkę w 15. minucie spotkania strzelił Dawid Plizga, którzy uderzył zza pola karnego prosto w bramkarza, ale ten popełnił błąd i przepuścił piłkę między nogami. Po 45 minut rozegrali legioniści: Michał Kucharczyk i Jakub Rzeźniczak. 78 minut na placu gry przebywał Ariel Borysiuk.

Polska 1-0 (1-0) Mołdawia
1-0 - 15 min. Dawid Plizga

Polska: 1. Grzegorz Sandomierski - 7. Marcin Kikut, 5. Piotr Celeban, 3. Grzegorz Wojtkowiak, 14. Hubert Wołąkiewicz - 10. Szymon Pawłowski, 21. Janusz Gol, 23. Ariel Borysiuk (78' 16. Cezary Wilk), 20. Dawid Plizga, 11. Michał Kucharczyk (46' 17. Jakub Rzeźniczak) - 6. Dawid Nowak.

żółte kartki: Plizga - Tigirlas, Epureanu, Golovatenco

W najbliższą środę o godz. 20:30 reprezentacja Polski zagra z Norwegią. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi TVP1.