Grali przyjaciele

FC Den Haag przegrał pierwszy od dłuższego czasu pojedynek w Eredivisie. "Bociany" przegrały w Bredzie, grając przez prawie 40 minut w osłabieniu. Przegrał także Juventus i o awans do europejskich pucharów "Starej Damie" będzie naprawdę trudno.

Eredivisie: NAC Breda 3-2 Den Haag
Niespodzianka w Bredzie, gdzie miejscowy NAC pokonał świetnie spisującą się ekipę z Hagi. Gospodarze już w czwartej minucie wyszli na prowadzenie. Cieszyli się z niego przez 20 minut, do czasu wyrównującej bramki Verhoeka. 10 minut przed przerwą goście wyszli na prowadzenie po samobójczym trafieniu Gabora Horvatha. Po przerwie trafiało już tylko NAC. Najpierw wyrównał Schilder w 47. minucie, później z boiska wyrzucony został gracz Den Haag, Christian Kum, a w 61. minucie Feher zapewnił gospodarzom 3 punkty.

Serie A: Juventus Turyn 0-2 Bologna
Piłkarze Juventusu w tym sezonie spisują się wyjątkowo słabo. Po ostatnich wpadkach nie zdążyli się jeszcze zebrać, a już przegrali kolejny mecz. Na własnym stadionie Juve przegrało z Bologną 0-2. Obie bramki zdobył po przerwie Di Vaio, który pokonał Storariego. Szanse Juventusu na występ w europejskich pucharach maleją.