Waldemar Fornalik - fot. Mishka

Fornalik: Życzę Legii zdobycia pucharu

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Waldemar Fornalik (trener Ruchu Chorzów): Gratuluję Legii awansu. Dalej przeszła drużyna lepsza. Do przerwy mecz był wyrównany. Wynik z Chorzowa wpływał na grę. Plan był taki, żeby remisować 0-0 do przerwy, a później zagrać bardziej ofensywnie. Gol stracony tuż przed przerwą pokrzyżował te plany. Legia mogła wygrać wyżej. Życzę jej zdobycia pucharu.
Nie jest prawdą, że odpuściliśmy mecz z Legią. Po prostu gramy tak często, że muszę dawać odpocząć piłkarzom. W poprzednich sezonach też mieszałem składem. Wygrywaliśmy jednak z "wojskowymi" i nikt nie mówił, że nie chcemy wygrywać.