Sparing: Widzew Łódź 0-0 Legia Warszawa

Woytek - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa zremisowała w sparingu z Widzewem 0-0. Można więc stwierdzić, że w dwumeczu (w lutym w Warszawie było 3-1 dla Legii) podopieczni Macieja Skorży byli lepsi. Do przerwy na boisku nie działo się nic ciekawego. Żadna drużyna nie stworzyła sobie klarownej sytuacji do zdobycia bramki. W Legii szarpać próbował Ogbuke, raz mocno uderzył Wawrzyniak.

Fotoreportaż z meczu - 23 zdjęcia Mishki

Po przerwie na boisku pojawili się Takesure Chinyama, Manu i Kneżević. Gra zdecydowanie się ożywiła - na bramkę Kanieckiego uderzali Ogbuke i Gol. W 58. minucie błąd popełniła linia defensywna i Grzelczak znalazł się sam na sam z Antoloviciem, ale źle kopnął piłkę i skończyło się tylko na rzucie rożnym. W 67. minucie Cabral z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył prosto w mur. Groźnie zrobiło się w 76. minucie, kiedy to Sebastian Radzio wyszedł sam na sam z Antoloviciem, ale odważny wybieg i wślizg uchroniły Legię przed utratą gola. W końcówce dwa razy mocno na bramkę Bartosza Kanieckiego uderzał Janusz Gol, ale dwukrotnie widzewiak obronił.

Z Łodzi przeprowadziliśmy relację LIVE!.

Widzew Łódź 0-0 Legia Warszawa

Widzew Łódź: 23. Bartosz Kaniecki - 77. Souheil Ben Radhia (88' 34. Jakub Bartkowski), 4. Ugochukwu Ukah, 5. Jarosław Bieniuk, 33. Dudu Paraiba - 14. Krzysztof Ostrowski (62' 16. Adrian Budka), 3. Bruno Pinheiro, 28. Łukasz Broź (83' 25. Piotr Kuklis), 20. Przemysław Oziębała (62' 37. Sebastian Radzio), 8. Rafał Grzelak (86' 6. Damian Ceglarz) - 26. Piotr Grzelczak (74' 32. Sebastian Ceglarz)

Legia Warszawa: 1. Marijan Antolović - 2. Artur Jędrzejczyk, 13. Dejan Kelhar, 17. Marcin Komorowski, 14. Jakub Wawrzyniak (46' 23. Srdja Kneżević) - 32. Miroslav Radović (46' 9. Manu), 5. Janusz Gol, 27. Alejandro Cabral, 31. Maciej Rybus (62' 28. Daniel Łukasik) - 6. Felix Ogbuke - 80. Bruno Mezenga (46' 82. Takesure Chinyama)

sędziował: Michał Mularczyk