Zapasy: Medale juniorów i kadetów Legii

Młodzi zapaśnicy Legii bardzo dobrze wypadli w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski kadetów w stylu klasycznym. Trzech z czterech startujących w Kostycznie legionistów znalazło się na podium. Taki wynik dał Legii czwarte miejsce w klasyfikacji klubowej. Daniel Stępień zwyciężył w kategorii wagowej do 76 kg.
Patryk Boniecki zajął drugie miejsce w kat. do 85 kg, a miejsce III w kat. wagowej do 69 kg zajął Piotr Ołówko.

Tymczasem w rozegranej 12 marca Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży trzej juniorzy Legii zwyciężyli w stylu klasycznym. Najlepsi w swoich kategoriach byli następujący legioniści: Tomasz Czerwiński (do 55 kg), Karol Ołówko (do 74 kg) i Marcin Brzeziński (do 96 kg).