Mateusz Tietz strzelił dwie bramki dla Młodej Legii - fot. LegiaLive!

Sparing: Młoda Legia 3-0 Mazowsze Grójec

Bodziach, źródło: mazowszegrojec.pl - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Młodej Legii wczoraj o godzinie 19 na bocznym boisku zagrali towarzyskie spotkanie z Mazowszem Grójec. Podopieczni Dariusza Banasika zwyciężyli 3-0, a wszystkie bramki zdobyli po przerwie. Do siatki rywali trafiali Mateusz Tietz (dwukrotnie) oraz Dominik Furman, który wykorzystał rzut karny. Młoda Legia najbliższe ligowe spotkanie rozegra w niedzielę o godzinie 16 z Lechem.
Spotkanie odbędzie się na głównej płycie stadionu Legii.

Młoda Legia 3-0 (0-0) Mazowsze Grójec
1-0 65 min. Mateusz Tietz
2-0 78 min. Mateusz Tietz
3-0 82 min. Dominik Furman - karny (po faulu na Tietzu)

Legia:
I połowa: Jałocha - Breś, Michalak, Lisiecki, Widejko - Pogonowski, Broniszewski, Kopczyński, Duda, Matić - Rosłoń

II połowa: Chrostowski - Breś, Michalak (60' Bochenek), Cichocki, Widejko (60' Kursa) - Pogonowski (60' Tietz), Lisowski, Furman, Duda (60' Broniszewski), Matić (60' Karniszewski) - Rosłoń (60' Rozwandowicz),