LO: CWKS Legia 5-2 KS Łomianki

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Piłkarze CWKS Legia sprawili dużą niespodziankę, wysoko pokonując lidera rozgrywek KS Łomianki. Już do przerwy było 4-0 po golach Lejdyna, Wilczyńskiego, Wójciaka i Borowika. Po przerwie podopieczni Łukasza Winka dołożyli kolejne trafienie, a goście obydwa gole zdobyli w końcówce spotkania.
Mimo przegranej drużyna z Łomianek, dla której jest to dopiero druga porażka w tym sezonie, utrzymała prowadzenie, z 9-punktową przewagą nad drugą w tabeli Olimpią Warszawa. Legioniści po drugim zwycięstwie z rzędu zajmują 12. miejsce, ale jeżeli w kolejnych meczach będą prezentować się równie dobrze jak dziś, powinni rozpocząć marsz w górę tabeli.

CWKS Legia 5-2 (4-0) KS Łomianki
1-0 17 min. Mariusz Lejdyn
2-0 23 min. Bartłomiej Wilczyński
3-0 29 min. Kamil Wójciak
4-0 41 min. Mateusz Borowik
5-0 53 min. Kamil Wójciak
5-1 82 min. Patryk Gac
5-2 90 min. Paweł Wasiak

CWKS Legia: Przysowa - Gępczyński, Fornal, Guz, Zielonka - Sawicki (Michalczuk), Winek (Paweł Piotrowski), Lejdyn, Borowik, Wilczyński (Warzywoda) - Wójciak (Ilczuk).