Legia 95 wysoko przegrała z Mazurem - fot. Raffi

Młodzież: mecze weekendowe

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Legioniści toczyli w piątek i sobotę boje ligowe ze zmiennym szczęściem. Mlode Wilki 96 wysoko pokonały Deltę. W meczu z wiceliderem z Targówka legioniści z rocznika 94 bezbramkowo zremisowali. Młode Wilki 95, grając już od 8. minuty w "10-tkę", przegrały 0-4 z liderem z Karczewa i mogą chyba zapomnieć o obronie tytułu mistrzowskiego. Dobrze spisali się za to gracze CWKS Legia 94, którzy pokonali 2-0 Orła Goleszyn.

GKP Targówek 94 0-0 Legia 94

Legia: Smyłek [95] - Misiak, Fabiszewski, Dankowski, Przysowa - Kurowski, Sokołowski (Kpt), Pielaciński (41' Janusiewicz), Ochman (41' Kalinkowski), Mazek - Żegleń (70' Arak [95])

Pierwsze stracone przy juniorów młodszych punkty w tej rundzie. GKP Targówek zajmował przed tą kolejką drugie miejsce w tabeli, ale było ono głównie zasługą dobrych wyników tej drużyny jesienią, w mocniejszym składzie. Faworytem byli zatem legioniści, jednak mocno zmobilizowani prażanie grali bardzo ambitnie i do przerwy prowadzili wyrównaną walkę. W drugiej połowie do ataku ruszyli legioniści, jednak gracze GKP 2-3 razy bardzo groźnie skontrowali. Gracze Legii mieli sporo okazji do zdobycia gola, m.in. za sprawą Janusiewicza czy Misiaka, oraz po stałych fragmentach gry. Żadne gole jednak do końca meczu nie padły.

CWKS Legia 94 2-0 (1-0) Orzeł Goleszyn 94
1-0 Adrian Obzejta
2-0 Dawid Pydyn

CWKS Legia: Przysowa - Pec, Orlik, Dąbrowski, Olszewski (60' Szwaczyk) - Papież (60' Błesnowski), Ćwiąkała, Obzejta (41' Bińkowski), Kopeć (65' Rogowski) - Pydyn, Sikorski

Mazur Karczew 95 4-0 (0-0) Legia 95
Gole: Rafał Włodarczyk, Adam Dźwigała, Filip Trzpil, Marcin Graczyk

Legia: Smyłek [8' CZ] - Waszkiewicz, Piórkowski, Kucharski, Piwowarczyk (53' Śmigielski) - Romachów, Dziewicki, Parobczyk (53' Zawal), Jagiełło (66' Juźwik) - Arak (60' Milewski), Stolarz (8' Haluch)