Rafał Wolski - fot. Mishka

Legioniści o sparingu z Austriakami

turi - Wiadomość archiwalna

Rafał Wolski: Mieliśmy sytuacje, których nie wykorzystaliśmy, chociaż powinniśmy, dlatego wynik 1-0 pozostawia duży niedosyt. Jaka jest na to rada? Trzeba jeszcze więcej trenować, żeby wyeliminować tę nieskuteczność. Nie chcę oceniać swojej postawy, pozostawię to trenerowi. Co myśli o naszej grze dowiemy się na odprawie. Na pewno daliśmy dziś z siebie wszystko.

Michał Kucharczyk: Podziwiam chłopaków za to, że w taki upał potrafili zagrać 90 minut na wysokich obrotach, zwłaszcza że przez ostatnie 20 minut grali w dziesiątkę. Ja grałem kwadrans i ledwo co biegałem, więc szacunek dla chłopaków. Mimo wszystko mogliśmy dać z siebie jeszcze więcej, mieliśmy doskonałe sytuacje, których nie wykorzystaliśmy, wynik powinien być dużo wyższy. Szkoda, że pod koniec meczu obrońca uprzedził Marcina Komorowskiego, podbijając mu piłkę nad nogą. Nie wiem, co dokładnie pokazał sędziemu Artur Jędrzejczyk, bo kiedy opuszczał boisko z czerwoną kartką, ja właśnie się rozgrzewałem. Po meczu dowiedziałem się, jak zachował się Artur i uważam, że to głupie zachowanie. Zawodnik, który występuje w ekstraklasie nie powinien pokazywać takich gestów sędziemu.