Sparing: Młoda Legia 1-1 Huragan Morąg

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Młodej Legii zremisowali 1-1 (1-0) w sparingowym spotkaniu z Huragenem Morąg. Bramkę dla Legii zdobył w 23. minucie Michał Kopczyński strzałem z 18 metrów, a wynik meczu wyrównał w 84. minucie Grzegorz Kulpaka. W czwartek legioniści zagrają z Mrągowią Mrągowo.

W pierwszej połowie przewagę mieli grający w zestawieniu bliskim podstawowego legioniści, którzy dwa razy trafili w słupek (w 7. i 12. minucie), a w 31. min sprawdzany w klubie z Morąga Kamil Ryłka obronił rzut karny wykonywany przez Dominika Furmana. Huragan przeważał za to po przerwie, czego efektem był wyrównujący gol Grzegorza Kulpaki. Poza golami, akcji podbramkowych z obu stron było niewiele. W poczynaniach zawodników Legii widać było jeszcze brak dynamiki i świeżości, spowodowany ciężkimi treningami siłowymi (dwa zajęcia dziennie aż do czwartku włącznie) i dwoma sparingami rozegranymi w ostatnich dniach. W czwartek kolejne spotkanie - z Mrągowią Mrągowo.

Młoda Legia:
I połowa: Jałocha - Bochenek, Michalak, Cichocki, Widejko - Karniszewski, Kopczyński, Furman, Żurek - Pogonowski - gracz testowany I

II połowa: Jałocha - Breś, Lisiecki, Wysocki, Wasikowski - gracz testowany II, Świerk, Bogusławski, gracz testowany III, Matić (Starek) - Tietz (70' gracz testowany IV)