Wypożyczeni: Pełne mecze legionistów

Fumen - Wiadomość archiwalna

Udany weekend zanotowali wypożyczeni z Legii piłkarze. Pełne spotkania rozegrali Wojciech Lisowski, Radosław Mikołajczak oraz Damian Zbozień. Co ważniejsze, ich zespoły odniosły zwycięstwa. Przez jedną połowę meczu w barwach Olimpii Elbląg na murawie przebywał Adam Banasiak. Na boisko nie wybiegli Piotr Augustyniak oraz Dawid Duda.

Wypożyczeni legioniści
Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Chemikiem Police
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - od 46. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Zawiszą Bydgoszcz
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z OKS 1945 Olsztyn
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Polonią Bytom
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Bałtykiem Gdynia
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - 90 minut w wygranym 6-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Ukarany żółtą kartką.