Kolarstwo: Wyniki legionistów w Suchej Beskidzkiej

Kolarze Legii w sobotę wzięli udział w XIII Memoriale Henryka Łasaka w Suchej Beskidzkiej. Kolarze ścigali się na dystansie 183,2 kilometra. W silnie obsadzonych zawodach najwyżej sklasyfikowany legionista - Sergiej Safanov - zajął 43. miejsce z 15-sekundową stratą do lidera. Łukasz Modzelewski był 90. (-00:07:51).

Pozostali czterej legioniści (Piotr Antkowiak, Jakub Komar, Jakub Skrzeczewski, Mariusz Woźnicki) nie ukończyli wyścigu.

Wyniki memoriału Henryka Łasaka wliczane są do klasyfikacji BGŻ ProLigi. Jej nowym liderem został Tomasz Marczyński z CCC Polsat Polkowice. Najwyżej sklasyfikowany Legionista, Marek Cichosz, jest 16. Łukasz Modzelewski jest 18.