Wyniki 1/32 finału Pucharu Polski

Mishka - Wiadomość archiwalna

We wtorek i środę rozegrane zostały mecze 1/32 finału Pucharu Polski. Z rozgrywek odpadła m.in. Sandecja Nowy Sącz. Do wyłonienia zwycięzcy pary Stomil Olsztyn - Pogoń Szczecin niezbędna była dogrywka. Niestety nasi przyjaciele nie zdołali awansować do kolejnej rundy. Z kolei Olimpia, która wyrównała na 1-1 w ostatnich minutach regulaminowego czasu gry, wygrała po serii rzutów karnych. Wyniki 1/32 finału PP:

Rozwój II Katowice 3-0 (wo) KSZO Ostrowiec

Losowanie 1/16 finału Pucharu Polski odbędzie się w środę 24 sierpnia o godzinie 23. Na tym etapie do rozgrywek dołączą zespoły z ekstraklasy. Bezpośrednią transmisję z losowania przeprowadzą TVN Turbo i nSport.