Wypożyczeni: Pełne mecze legionistów

Fumen - Wiadomość archiwalna

Piotr Augustyniak, Adam Banasiak, Dawid Dzięgielewski, Radosław Mikołajczak oraz Damian Zbozień to wszyscy wypożyczeni z Legii piłkarze, którzy rozegrali pełne mecze w swoich zespołach. Dodatkowo w protokole meczowym zapisał się Banasiak, który ujrzał żółtą kartkę w potyczce przeciwko Arce Gdynia.

Wypożyczeni legioniści
Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Kaszubią Kościerzyna
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - nie grał w wygranym po rzutach karnym meczu Pucharu Polski z Wartą Poznań. 90 minut w przegranym 1-3 ligowym meczu z Arką Gdynia. Ukarany żółtą kartką
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - zaplanowany na 20 sierpnia mecz ze Startem Otwock został przełożony na inny termin
Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - zaplanowany na 20 sierpnia mecz ze Startem Otwock został przełożony na inny termin
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Rzeszów
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wartą Sieradz
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym po dogrywce meczu Pucharu Polski z Górnikiem Łęczna. Nie grał w wygranym 3-1 meczu ligowym z Wartą Poznań
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Turem Turek
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Górnikiem Zabrze