ME: Podbeskidzie 1-3 Legia

Piłkarze Młodej Legii zdecydowanie lepiej spisali się w porównaniu z pierwszym zespołem z Łazienkowskiej i w meczu Młodej Ekstraklasy w Bielsku-Białej pokonali Podbeskidzie 3-1. Legioniści wyszli na prowadzenie w 45. minucie za sprawą Michała Kopczyńskiego.

Wyrównał 5 minut po zmianie stron Bujok. Bramki zdobyte przez Kamila Kamińskiego w 59. minucie i Dominika Furmana w 76. min. zapewniły jednak Legii komplet punktów. W drużynie zadebiutował dziś oficjalnie 18-letni środkowy pomocnik Łukasz Bogusławski. Zespół wystąpił dziś bez zawodników grających w pierwszej drużynie. Wygrana zapewniła naszej drużynie na awans na drugie miejsce w tabeli. Za tydzień (niedziela, 12:00) mecz z Polonią.

ME: Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-3 (0-1) Legia Warszawa
0-1 45 min. Michał Kopczyński
1-1 50 min. Daniel Bujok
1-2 59 min. Kamil Kamiński
1-3 76 min. Dominik Furman (karny)

Młoda Legia: Szumski - Bochenek, Lisiecki, Cichocki, Widejko - Żurek (70' Pogonowski), Latos (76' Bogusławski), Furman, Kopczyński, Starek (46' Jagiełło) - Kamiński (80' Czarnecki).

Młode Podbeskidzie: Wojciech Mrok – Robert Biegun, Jacek Broniewicz, Artur Moroń, Łukasz Wawrzyniak (17' Szymon Byrtek), Marcin Stokłosa (46' Daniel Bujok), Piotr Koman, Arkadiusz Januszyk (67' Daniel Fabisiak), Damian Nowak (35' Paweł Gryta), Daniel Gołuch, Mateusz Janeczko.