Jakub Chrostowski zaliczył bardzo dobry mecz w barwach Legionovii - fot. LegiaLive!

Wypożyczeni: Dobry występ Chrostowskiego

Bardzo dobrze spisywał się Jakub Chrostowski w wyjazdowym meczu Legionovii z Radomiakiem. Bramkarz z Łazienkowskiej przepuścił tylko jednego gola (po uderzeniu byłego legionisty, Wojciecha Wociala) i uchronił swój zespół od wyższej porażki. W trakcie meczu popełnił jeden błąd - nabił piłkarza Radomiaka tak, że o mało nie wbił piłki do własnej bramki.

Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Orkanem Rumia
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - nie zagrał w zremisowanym 0-0 meczu z Sandecją
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - nie zagrał w przegranym 0-1 wyjazdowym meczu z Radomiakiem, 75 minut w meczu rezerw Legionovii z PKS Radość, zakończonym wynikiem 3-3
Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 0-1 wyjazdowym meczu z Radomiakiem
Przemysław Wysocki (Legionovia Legionowo) - 90minut w meczu rezerw Legionovii z PKS Radość, zakończonym wynikiem 3-3
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Włókniarzem Zelów. W końcówce sędzia nie uznał zdobytej przez niego bramki
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie zagrał w przegranym 0-2 wyjazdowym meczu z Olimpią Grudziądz
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - 35 minut w przegranym 1-3 meczu z Chrobrym Głogów
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - nie zagrał w przegranym 0-2 wyjazdowym meczu z Wisłą