Wypożyczeni: Banasiak nie pomógł Olimpii

W środę swoje mecze rozgrywały drużyny walczące w Pucharze Polski i III-ligowcy. Adam Banasiak nie pomógł Olimpii w wyeliminowaniu Arki Gdynia. Jakub Chrostowski tymczasem zachował czyste konto w meczu Legionovii z Wartą Sieradz.

Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - 59 minut w przegranym po rzutach karnych meczu z Arką
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - nie zagrał w wygranym 4-0 meczu ligowym z Wartą Sieradz
Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 4-0 meczu ligowym z Wartą Sieradz
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - w zremisowanym 2-2 meczu z Omegą Kleszczów
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie zagrał w przegranym 0-1 meczu PP z Cracovią