Przemysław Wysocki został wypożyczony do Legionovii. Na razie gra w jej rezerwach - fot. Legionisci.com

Wypożyczeni: Wysocki w rezerwach Legionovii

Damian Zbozień nie mógł wystąpić w sobotnim meczu GKS-u Bełchatów z Legią. Obrońca wypożyczony z Łazienkowskiej do Bełchatowa wraca już do zdrowia po kontuzji i powinien być gotowy do gry za 3 tygodnie. Przemysław Wysocki tymczasem występuje na zasadzie wypożyczenia w rezerwach Legionovii. Kiedy dojdzie do pełni sił po okresie rehabilitacji, powinien wzmocnić III-ligowy zespół z Legionowa.

Także w rezerwach Legionovii wystąpił Paweł Broniszewski.

Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - nie zagrał w przegranym 0-3 meczu wyjazdowym z LKS-em Nieciecza
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - 74 minuty w wygranym 4-0 meczu Legionovii II z rezerwami OKS-u Otwock
Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z RKS-em Ursus
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie zagrał w zremisowanym 0-0 meczu z Jeziorakiem Iława
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - 89 minut w wygranym 3-0 meczu z Hutnikiem Warszawa, ukarany żółtą kartką
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie zagrał w wygranym 2-1 meczu z Ruchem Radzionków
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - nie zagrał w zremisowanym 3-3 meczu z Rakowem Częstochowa
Przemysław Wysocki (Legionovia Legionowo) - 90 minut i gol z rzutu karnego w wygranym 4-0 meczu Legionovii II z rezerwami OKS-u Otwock
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - z powodu kontuzji nie zagrał w meczu z Legią. Do gry ma wrócić za 3 tygodnie.