Wypożyczeni: Tylko Dzięgielewski zwycięski

Fumen - Wiadomość archiwalna

Zaledwie czterech z dziesięciu wypożyczonych legionistów pojawiło się na murawie w miniony weekend. Pełne mecze zaliczyli Jakub Chrostowski oraz Dawid Dzięgielewski. Powody do zadowolenia może mieć Dzięgielewski, który zagrał w wygranym meczu. Ponadto kolejne spotkania zaliczyli Adam Banasiak oraz Radosław Mikołajczak, którzy zostali zmienieni w drugiej połowie.

Wypożyczeni legioniści
Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Cartusią 1923 Kartuzy
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - do 54. minuty w przegranym 1-3 meczu z Górnikiem Polkowice
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Mazurem Karczew
Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Mazurem Karczew
Przemysław Wysocki (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Mazurem Karczew
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie grał w wygranym 4-1 meczu z Motorem Lublin
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Bronią Radom
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Flotą Świnoujście
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - do 72. minuty w przegranym 0-1 meczu z GKS Tychy
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Lechią Gdańsk