Wypożyczeni: 90 minut Dzięgielewskiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

Dawid Dzięgielewski jako jedyny z wypożyczonych legionistów wystąpił w meczu przez pełne 90 minut. Jednak piłkarz MKS Kutno kolejny raz nie wpisał się na listę strzelców, choć futbolówka po jego strzale trafiła w słupek. Z pozostałych graczy na murawie pojawili się jedynie Adam Banasiak, Paweł Broniszewski oraz Radosław Mikołajczak.

Wypożyczeni legioniści
Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Gryfem Słupsk
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - od 72. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Olimpią Grudziądz. Ukarany żółtą kartką.
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - 45 minut w wygranym 8-1 meczu rezerw Legionovii z Mazurem Radzymin
Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z KP Piaseczno
Przemysław Wysocki (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z KP Piaseczno
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Sokołem Sokółka
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu ze Startem Otwock
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Dolcanem Ząbki
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - do 73. minuty w przegranym 0-3 meczu z Górnikiem Wałbrzych
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - przerwa na mecze reprezentacji. Najbliższy mecz 15 października przeciwko Śląskowi Wrocław.