Wypożyczeni: Mikołajczak nie pomógł Elanie

Fumen - Wiadomość archiwalna

Środa stała pod znakiem meczów pierwszej i drugiej ligi. Spośród czterech wypożyczonych legionistów na murawę wybiegło dwóch - Dawid Duda oraz Radosław Mikołajczak. Pierwszy z nich wszedł w samej końcówce spotkania. Natomiast Mikołajczak został zmieniony w drugiej części gry. Jego Elana doznała trzeciej porażki z rzędu.

Wypożyczeni legioniści
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - nie grał w przegranym 1-4 meczu z Ruchem Radzionków
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - od 90. minuty w wygranym 1-0 meczu z Resovią Rzeszów
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Kolejarzem Stróże
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - do 78. minuty w przegranym 1-2 meczu z Bytovią Bytów